MEGAsync

Mega Senkronizasyon Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Mega Limited
tamindir.com indir.com

Popüler dosya barındırma ve paylaşım servisi MEGA için hazırlanmış olan senkronizasyon programı MEGAsync sayesinde, bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yedekleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğer bir MEGA kullanıcı hesabına sahipseniz program yardımıyla doğrudan hesabınıza bağlanabilir veya yine program yardımıyla kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz kullanıcılarına 50GB'lık bulut dosya depolama alanı sunan MEGA ile tüm dosyalarınızı güvenli bir şekilde bulut sunucular üzerinde yedekleyebilir ve ihtiyacınız olduğu zaman dosyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

MEGAsync'ın bilgisayarınız üzerinde oluşturacağı senkronizasyon klasörü yardımıyla yedeklemek istediğiniz tüm dosyalarınızı saniyeler içerisinde MEGA hesabınıza bağlı bulut sunuculara gönderebilir veya tam tersine MEGA bulut sunucuları üzerinde yer alan dosyalarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Eğer bir MEGA hesabınız varsa ve aktif olarak kullanıyorsanız, dosya yükleme ve indirme işlemlerini sizin için çok daha kolay bir hale getirecek olan MEGAsync'ı mutlaka bilgisayarınıza kurmanızı öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz MEGAsync yazılımı sayesinde popüler dosya barındırma ve paylaşım servisi olan MEGA hesabınıza erişebilirsiniz.

Doğrudan ve kolaylıkla MEGA hesabınıza erişebilmenizi sağlayan MEGAsync ile bilgisayarınızda bulunan tüm dosyalarınızı yedekleyebilir ya da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca MEGA hesabı olmayan kullanıcılarda yine bu program sayesinde ücretsiz kullanıcı hesabı yaratabilirler.

MEGA servisine ücretsiz kayıt olarak hesap oluşturan kullanıcılar 50 GB' lık bulut depolama alanına sahip olabilmekte ve güvenli bir şekilde bu sunucular üzerinde verilerini yedekleyerek diledikleri zaman ulaşabilmektedirler.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;