Microsoft Outlook Hotmail Connector

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Microsoft
indir.com gezginler.net
Microsoft Hotmail sunucuları üzerinde POP3 servisini sunmuştu. POP3 hizmeti ile Hotmail eposta hesabınızı Microsoft Outlook, Windows Mail ya da Outlook Express üzerine kurarak kullanabiliyoruz. Bunlara alternatif olarak Microsoft Outlook Connector aracını kullanarak Hotmail hesabınızı Microsoft Outlook üzerine kurabilirsiniz.
Microsoft Outlook Hotmail Connector Hotmail hesabınız içerisinde bulunan bütün klasörleri bir kişisel klasör şeklinde karşımıza getiriyor ve yönetmemizi sağlıyor.Windows Live Hotmail eposta iletilerinizi, takviminizi ve kişilerinizi Outlook 2003, 2007 ve 2010 programlarında ücretsiz olarak yönetmeniz için ücretsiz bir çözüm sağlar. Çalışmalarınızı aynı diğer Outlook hesapları gibi gönderebilirsiniz. Hotmail hesabı durumunuz Outlook durum çubuğunda görüntüleyebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Microsoft Outlook Hotmail Connector, Windows Live Hotmail e-posta iletilerinizi, takviminizi ve kişilerinizi Outlook 2003, 2007 ve 2010 programlarında ücretsiz olarak yönetmeniz için ücretsiz bir çözüm sağlar.

Outlook Hotmail Bağlayıcısı'yla, diğer e-posta hesaplarınızın yanı sıra, Windows Live Hotmail e-posta iletilerinizi Outlook'ta görüntüleyebilirsiniz. E-postanızı Outlook 2007'de bağlayıp düzenleyerek, Hızlı Arama gibi Outlook 2007 becerilerinden ve çevrimdışı olduğunuzda bile bilgilerinize erişme becerisinden yararlanabilirsiniz.

Outlook Hotmail Bağlayıcısı ve Outlook 2010'la şu ek avantajları kazanırsınız:

  • Güvenilir Gönderenler Listeniz/Engellenen gönderenler listeniz/Güvenli Alıcılar listeleriniz Outlook ve Hotmail arasında eşitlenir.
  • Çalışmalarınızı aynı diğer Outlook hesapları gibi gönderir/alırsınız.
  • Hotmail hesabı durumunuz Outlook durum çubuğunda görüntülenir.
  • Outlook'ta birincil hesabınız olmadığında bile, kurallar Hotmail hesabınızla çalışır.
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;