Minitube

Windows İçin YouTube Masaüstü Uygulaması

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Flavio Tordini
tamindir.com indir.com

Windows için Minitube programı, YouTube videolarını daha yüksek kalitede izlemenizi sağlayan YouTube masaüstü uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde 1080p HD videoları rahatlıkla izleyebilir ve isterseniz tek tıklama iile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz favori klipler, Apple dahil, taşınabilir cihazlarınıza aktararak bu cihazlarda izleyebileceğiniz MPEG4 formatındadır. programın en güzel özelliği de CPU harcamayarak batarya ömrünü koruması ve bilgisayarınıza zarar vermemesidir. Bu da videoları oynatmak için Flash Player kullanmamasından kaynaklanmaktadır.

YouTube viideolarını iizlemenizi sağlayan bu uygulama, YouTube web sayfasının bir kopyası değildir. Minitube uygulamasının amacı televizyon benzeri bir yazılım oluşturmaktır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Minitube; Youtube videolarını daha yüksek kalitede izlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay Windows için YouTube masaüstü uygulamasıdır.
Minitube yazılımı sayesinde 1080p HD videoları rahatlıkla izleyebilir ve sadece tek bir fare tıklaması ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz video kliplerinizi tüm taşınabilir cihazlarınıza aktararak kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bu cihazlarda izleyeceğiniz videolarınız MPEG4 formatındadır. 
Minitube yazılımının en belirgin özelliği CPU harcamayarak bilgisayarınızın batarya ömrünü korumasıdır. 
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;