MP3mece

MP3mece MP3me Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Bilal Kuytul
tamindir.com gezginler.net

MP3 İndirmece tamamen ücretsiz olarak sunulan işlevsel bir MP3 indirme yazılımıdır. Son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan bu yazılım sayesinde dilediğiniz şarkıyı karmaşık işlemlerle uğraşmadan bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Programı başlattığımızda bizleri sade bir arayüz karşılıyor. Gereksiz özelliklerden arındırılmış, rafine bir kullanım özelliği sunan MP3 İndirmece’de dilediğiniz parçayı kolayca aratabiliyor, çıkan sonuçlar doğrultusunda indirme işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz. İster sanatçı ister şarkı ismi aratarak istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. İndirme işlemleri internet bağlantı hızınıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Hızlı bir bağlantıya sahipseniz program indirme işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlıyor.

MP3 İndirmece görevini başarıyla yerine getiriyor ve hiçbir problem yaratmadan MP3 dosyalarını indirebiliyor. Karışık indirme araçlarıyla uğraşmak yerine daha pratik bir indirme aracı arıyorsanız MP3 İndirmece’yi mutlaka denemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

MP3 İndirmece, paylaşım programlarına ve diğer karmaşık yazılımlara gerek duymadan kullanabileceğiniz bir programdır.

İlk etapta ana ekranda istediğiniz sanatçı ve/veya şarkı ismini yazarak aratmanız gerekmektedir. Sanatçı ve şarkı isimleri sıralanacaktır. Listelenen Sanatçı ve şarkı isimlerinden dilediğinize tıklayarak mp3'ü bilgisayarınıza kaydedebileceksiniz. Uygulama ücretsiz ve çok kolaydır.

    ***   Yeni versiyonuyla mp3 indirme sistemi yenilendi.     ***   Yeni versiyonuyla mp3 listeleme hızlandı.     ***   Yeni versiyonla birden çok mp3 indirmek daha da kolaylaştı.  

İndirme Sayfası (gezginler.net)