MSI Afterburner

Msı marka ekrankartları için overclock aracı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: MSI
indir.com gezginler.net
MSI Afterburner, MSI firması tarafından geliştirilen bir overclock aracıdır. Program ile MSI marka ekran kartlarının hız aşırtma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 
MSI Afterburner ile ekran kartınızı performansını arttırabilirsiniz. Program ile yapacağınız ufak ayarlamalarla ekran kartınızın çalışma frekansını arttırabilir ve voltaj değerlerini değiştirerek performansta artışa gidebilirsiniz. Bütün bu işlemleri yaparken program ile aynı zamanda ekran kartı ile ilgili hayati verileri takip ederek ekran kartınıza bir zarar gelmesini de önlemiş olursunuz. 
İndirme Sayfası (indir.com)

MSI'ın geliştirdiği Afterburner, dünya çapındaki hızaşırtma yarışmalarının en popüler ekran kartı hızaşırtma aracıdır. Gelen talep üzerine MSI'ın marka bağımsız tüm ekran kartı kullanıcılarına açtığı Afterburner ile ekran kartınız ile ilgili bilgilere kolayca erişebilir, hemen hemen tüm ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

Türkçe dahil onlarca dil desteği ile gelen 64 bit uygulamalarla uyumlu Afterburner'ın arayüzünü masaüstünüze uygun bir görsel ile kolayca özelleştirebilirsiniz.  

İsterseniz Afterburner'ı MSI Afterburner iOS App veya MSI Afterburner Android App telefonunuza yükleyerek uzaktan hızaşırtma yapabilir, beraberinde gelen Kombustor benchmark yazılımı ile ekran kartınızın limitlerini test edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;