n-Track Studio

Bilgisayarınızı Kayıt Stüdyosuna Çevirin

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

n-Track Studio 6 yüksek kalitede ses kaydetmek ve düzenlemek için hazırlanmış kapsamlı bir yazılımdır. Kayıt yapma sesleri düzenlemek, efekt eklemek gibi işlemler kolay bir şekilde yapılabilir. Şarkılarla beraber AVI, MPEG formatında videolar oynatılabilir. Programla oluşturduğunuz kaydı CD'ye kaydedebilir veya MP3 formatında internette yayınlayabilirsinizÖzellikleri:

  • Programla istediğiniz kadar MIDI ve audio kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • VST, VST3, DirectX ve ReWire efektleri programla eklenebilir.
  • n-track Studio'yu tercihlerinize göre programlayarak aynı ayarları farklı şarkılarda kullanabilirsiniz.
  • Program işlem sırasında "Live" uyarısı vererek sizi uyarır.

Ses kartları:

  • 16 ve 24 bit tek ve çok kanallı ses kartlarını destekler.
  • Asio, WaveRT, WDM, DirectSound ve MME ses driver'ları ile uyumludur.
  • Çok kanallı veya birden fazla ses kartını desteklediği için aynı anda birden fazla kayıt yapılabilir. Her kanalın özel efekt ayarı ve ses kontrolü ayrıdır.

Efektler:

  • Reverb, Compression, Parametric & Graphic EQ, Echo, Auto-volume, Pitch Shift, Chorus, Multiband Compression, Spectrum analyzer dahil pek çok efekt yaratılabilir.
  • DirectX, VST 2.x, VST 3 ve ReWire destekler.

Desteklediği formatlar: wav, .mp3, .wma, .mid, .ogg, .flac, .aiff, .cda, .sng, .sgw

İndirme Sayfası (tamindir.com)
n-Track Studio yazılımı ile bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarında çoklu ses kayıtları ve düzenlemeler yaparak, gerçek zamanlı efektler ekleyebileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.
n-Track Studio ile bilgisayarınızın harddisk' inde program için kullanabileceğiniz yeterli boş alan mevcut ise evinizde yada işyerinizde bilgisayarınızı profesyonel ses stüdyosuna çevirebilirsiniz.
Yazılım sayesinde ses dosyalarına gerçek zamanlı efektler ekleyerek, şarkılardaki parametreler üzerinde değişiklikler yaparak kendi müziklerinizi oluşturabilirsiniz. Yazılımın en dikkat çeken özelliği ise gerçek zamanlı ses efektlerinden olan Reverb, Autovol, Chorus gibi efektlere sahip olmasıdır.
Ayrıca yazılım .wav, .mp3, .wma, .mid, .ogg, .flac, .cda gibi ses dosyalarını desteklemekte ve yine bu dosyalar arasında çeviri yapmaya, kayıt etmeye imkan tanımaktadır.
n-Track Studio amatör olarak ses ve müzik işleri ile uğraşanların çok işine yarayacak bir programdır. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz bu program 10 günlük deneme sürümüdür. Eğer yazılımın lisanslı sürümünü almak istiyor iseniz fiyatı 64 Usd..
İndirme Sayfası (indir.com)

n-Track Studio: Stüdyo Kalitesinde Ses Kaydı ve Düzenlemesi

n-Track Studio, şarkılarınızı kaydetmenizi, düzenlemenizi, kanal kayıtlarınızı birleştirmenizi, efektler uygulamanızı, canlı müziği işlemenizi ya da karıştırmanızı ve tamamlanan çalışmanızı ses CD'sine yazmanızı sağlayan gelişmiş bir ses ve müzik düzenleyecisidir.

Desteklediği giriş ve çıkış dosya tipleri: .wav, .mp3, .wma, .mid, .ogg, .flac, .aiff, .cda, .sng, .sgw

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;