Not Enter - Kablosuz Ağ Kur

Kablosuz Ağ Kur İndir

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Not Enter
tamindir.com indir.com

Microsoft'un Windows 8.1 ve 8 işletim sistemleri ile Windows'tan kaldırdığı özelliklerden en dikkat çekeni kendi kablosuz yerel ağınızı yayınlama özelliği olarak ortaya çıkmıştı ve bu bilhassa aynı evde birden fazla bilgisayarla kablosuz veri paylaşımı yapılması gerektiğinde kullanıcıların kilitlenmesine sebep oldu. Önceki Windows sürümlerinde kablosuz bağdaştırıcınızı kullanarak işletim sisteminin kendi araçlarıyla bir ağ oluşturabiliyor ve bu ağa diğer cihazlarınızdan kolayca bağlanabiliyordunuz.

Tabii ki bu sorunun üstesinden gelmek için hazırlanmış uygulamalar da ortaya çıktı ve bunlardan birisi de Not Enter programı. Direkt olarak Windows içerisinden kablosuz ağ oluşturmanıza imkan tanıyan program, kurduğunuz ağın şifreyle korunmasını da sağlıyor ve böylece yabancıların kendi yerel ağınıza giriş yapması engelleniyor.

Programın yerel ağı devam ettirmesi için simge durumuna küçültülmüş olarak çalışması yeterli oluyor ancak tamamen kapatırsanız ağ da kapanıyor. Ayrıca bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda ağın bir daha açılması gerekiyor. Bu nedenle otomatik olarak devamlı yerel ağlar oluşturmak istiyorsanız biraz daha karmaşık programlara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulması ve neredeyse anında kullanılabilecek kadar basit bir arayüze sahip olması sayesinde kesinlikle kablosuz ağ yaratma ihtiyaçlarınız için denemeniz gerekenlerden bir tanesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Not Enter - Kablosuz Ağ Kur; Windows 8 ve 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kablosuz ağ oluşturmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Not Enter - Kablosuz Ağ Kur yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde özellikle ev ortamında birden fazla bilgisayar, mobil cihaz ile kablosuz veri paylaşımı yapabilirsiniz. Not Enter - Kablosuz Ağ Kur programı ile direk olarak Windows içerisinden kablosuz ağ oluşturabilir ve kurmuş olduğunuz ağı şifre ile koruyabilirsiniz. Bu sayede yabancıların ağınıza girmesini basit bir şekilde engellemiş olursunuz.

Programı simge durumuna küçülterek yerel ağınızın devam ettirilmesini sağlayabilirsiniz. Programı kapattığınızda ağınızda kapanmış oluyor. Bilgisayarınızı açtığınızda veya yeniden başlattığınızda ağınızı tekrar açmanız gerekmektedir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;