Online İnternet Tabanlı Ön Muhasebe Programı

Çevrimiçi Muhasebe Yazılımı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Online İnternet Tabanlı Ön Muhasebe Programı, BilSoft'un şirketler için geliştirdiği mobil ve web destekli bir modüldür. Bu modül ile şirketinizden bağımsız bir şekilde mobil cihazlarınızdan müşteri takibi yapabiliyor ve stok, kasa, fatura, çek gibi işlem detaylarını her yerden raporlayabiliyorsunuz. Oldukça kolay bir kullanım sunan Online İnternet Tabanlı Ön Muhasebe Programı ile işinizi istediğiniz yerden yönetebiliyorsunuz.

Şirketinizi dilediğiniz yerden yönetmek için kullanıma sunulan bu modül ile ister tatilden isterseniz de evinizden işlerinizi idare edebiliyorsunuz. Şirketinizi yönetmek için tek gerekli olan şey ise internet bağlantısı. Ofise bağımlılığı azaltan bu modül ile detaylı rapor analizi alabileceğiniz gibi stok ve satış işlemlerini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı da sağlayan modül sayesinde hız ve performans kazanacaksınız. Barkod desteğine de sahip olan program işlerinizi çok hafifletecek.

Kolay kurulumu ve güvenli kullanımı bulunan Online İnternet Tabanlı Ön Muhasebe Programı'nın kullanım rahatlığı sayesinde teknik gereksinimde de belirgin düşüşler yaşanıyor. Detaylı raporlama özelliği, şube bazlı yönetimi ve eksta güvenliği ile Online İnternet Tabanlı Ön Muhasebe Programı'nı sakın kaçırmayın.

Online İnternet Tabanlı Ön Muhasebe Programı modülünü ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı demo olarak kullanmak için ise Vergi Numarası bölümüne "12345", Kullanıcı Adı bölümüne "demo", Şifre bölmesine de "demo" yazabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Online Muhasebe programı artık Cep Telefonunda!BilSoft Online Muhasebe Programı için geliştirdiğimiz mobil ve web destekli modül kullanıma sunulmuştur. Bundan böyle telefon, tablet veya bilgisayardan mobil uygulama arayüzü sayesinde programa erişim sağlayabileceksiniz. Müşterilerinizin güncel bakiye ve işlem hareketlerini, Stok, Kasa, Banka, Fatura, Çek-Senet ve Taksit bölümlerinde işlem ve detaylarını artık her yerden raporlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon veya tabletinizden web sayfası açarak mobil.bilsoft.com adresini açmak! İşinizi Her Yerden YönetinŞirketinizi mekandan bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. İster evde olun ister tatilde internetinizin olması yeterlidir. Yani şirketinizi yönetmek bir tık uzağınızdadır.

Programın online olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez.

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir programdır.

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandırır. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7' den 70' e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Online Ön Muhasebe programını küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Şube Bazlı YönetimProgramda dilediğiniz kadar şube açarak bu şubeler ile ilgili detay raporları alabilirsiniz. Her şubeye ayrı ayrı kullanıcı ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz.

Kolay KurulumKurulum işlemi oldukça basit ve kolaydır. Karışık kurulum isteyen programlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Programı web sitemizden indirip kullanıcı bilgilerinizi girip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı RaporlarRaporlar yardımıyla ticari faaliyetlerinizi anlık olarak izleyebilir durum analizini istediğiniz saat ve vakitte inceleyebilirsiniz.

GüvenilirdirOnline tabanlı olduğu için kullanıcı tarafından oluşan sistem sorunu bilgilerinizi etkilemez. Sisteminize kötü amaçlı bir program (virüs vb.) veri tabanınızı kaybolma bozulma gibi sorunlar tamamen ortadan kalkar. Ayrıca merkezi sunucularımız üzerindeki otomatik yedekleme sistemi ile bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanır.

Teknik gereksinim ve maliyeti azaltırMerkezi sunucu sistemi sayesinde kullanıcı taraflı hatalar veya local kullanımda karşılaşılan teknik sorunlar yaşanmaz. Kullanıcı tarafında oluşabilecek virüs, teknik sorun, veri depolama ve koruma gibi sorunlar programa zarar vermez. Bu nedenle veri güvenliği en üst seviyede sağlanır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)