Outlook4Gmail

Outlook ve Gmail Adres Defteri Senkronizasyonu

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Scand Ltd.
indir.com gezginler.net

Outlook4Gmail, Outlook ve Gmail arasında adres defterini senkronize etmenizi sağlayan bir programdır. Gmail hesabınız ile Outlook hesabınız arasında İsim, adres, şirket bilgileri, e-posta, telefon, tarih ve notlar gibi bilgilerini tek yönlü veya çift yönlü olarak senkronize edebilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum işlemini başlatın. Kurulum sihirbazı kurulum bitene kadar size yardımcı olacak. Kurulum tamamlandıktan sonra birkaç yapılandırma işlemini de gerçekleştirin, program kullanıma hazır hale gelecektir.

Sık sık outlook ve gmail hesabından işlem yapanlar için güzel bir program olan Outlook4Gmail Windows 2000, XP, Vista, Win7 ve Win8'i destekler. 

İndirme Sayfası (indir.com)

Outlook4Gmail, Outlook ve Gmail arasında iletişim bilgilerini (adres defterini) senkronize etmenizi sağlayan bir programdır. Outlook4Gmail, isim, şirket, telefon, a-posta, adres, tarihler, kişiler, notlar gibi bilgileri tek yönlü ya da çift yönlü olarak Gmail hesabınız ve Outlook'unuz arasında senkronize edebilir. İşlem bittiğinde tuttuğu kayıtları görüntüleyerek yapılan işlemleri takip edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;