Oyun Çözünürlük Düzeltici

Tam Ekran Oyun Oynama Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Büyüyen ekran çözünürlükleri ve geniş monitörler yüzünden eski fakat hala oynamaktan keyif aldığımız oyunları tam ekran oynama keyfini bizden alıyor. Peki bu durumda ne yapabilirim diyorsanız, Oyun Çözünürlük Düzeltici programını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Yeni bir program olduğu için desteklediği oyun sayısı henüz çok az fakat, istediğiniz oyunları üretici adresi üzerinden üreticisine bildirerek oyun sayısının artmasını sağlayabilirsiniz. Programı kullanarak çözünürlük problemini çözerek tam ekran oynayabileceğiniz oyunlar aşağıdaki şekildedir:

  • GTA San Andreas
  • Command & Conquer - Generals
  • Command & Conquer - Zero Hour
  • Battle For Middle Earth 2

Listedeki 4 oyunu yüksek çözünürlük seçeneklerinde tam ekran oynamak için programı sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Tam ekran oynayamadığınız farklı oyunlar için geliştirici ile irtibata geçerek isteğinizi iletebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Bildiğinizi gibi eski oyunlar şuan ki bilgisayarların çözünürlüklerini desteklememektedir. Bu yüzden bu oyunları oynamaya çalıştığınız da maalesef tam ekran oynayabilmeniz mümkün değildir. Ancak bunu düzeltmek mümkün.

Oyun Çözünürlük Düzeltici programını indirerek aşağıdaki oyunları tam ekran ve yüksek çözünürlükte oynayabilirsiniz.

    GTA - San Andreas Command & Conquer - Generals Command & Conquer - Zero Hour Battle For Middle Earh 2 Age Of Empires 3 (YENİ!)

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;