Papers, Please Türkçe Yama

Papers, Please için Türkçe Yama

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Oyunçeviri
tamindir.com indir.com

Papers, Please Türkçe Yama oldukça başarılı bir bağımsız oyun olan Papers, Please için geliştirilmiş bir Türkçe dil paketidir.

Gönüllü olarak oyunlar için Türkçe yama geliştiren Oyunçeviri ekibi tarafından yayınlanan Papers, Please Türkçe Yama sayesinde oyununuzu tamamen Türkçe olarak oynayabilmektesiniz. Bilindiği üzere Papers, Please oyunu içerisinde sadece diyaloglar, metinler ve evraklar olan bir bulmaca oyunu. Bu nedenle oyundaki yazıları anlamanız oyunda ilerleyebilmeniz için hayati önem taşıyor. Kimi zaman evraklardaki yanlış bilgileri tespit etmeniz, kimi zaman ek kaynaklardaki bilgilerden yararlanarak dolandırıcılıkları ortaya çıkarmanız gerekiyor. Oyunun ana dili İngilizce olunca bu işi yapmak zorlaşıyor. Bu nedenle Papers, Please Türkçe Yama imdadınıza koşan bir çözüm oluyor.

Papers, Please Türkçe Yama oyunun Steam versiyonu için geliştirilmiştir. Eğer oyunu GOG üzerinden satın aldıysanız yama çalışmayacaktır. Papers, Please Türkçe Yama'yı yüklemek için indirdiğiniz zip dosyasını C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonPapersPleaseloc klasörüne kopyalamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra oyunun seçeneklerine girerek dl bölümünden Türkçe'yi seçebilir ve oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

İndir12.27 MB

Papers, Please Bulmaca Oyunu

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Papers, Please Türkçe Yama ile Papers, Please oyununu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

OyunÇeviri ekibi tarafından özverili çalışmalar neticesinde oluşturulmuş olan Papers, Please Türkçe Yama sayesinde oyunda bulunan tüm menü ve görevleri tamamen Türkçe görebilir ve oyuna tam olarak hakim olarak oynayabilirsiniz. Bu sayede size verilen görevleri eksiksiz tamamlayarak oyunu başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Yama "ı" harfi dışında tüm Türkçe karakterleri desteklemektedir. Ayrıva yama sadece Stream sürümünde çalışmaktadır. Oyunun GOG sürümünde dil desteği olmadığı gibi dil dosyalarına ait herhangi bir klasör bulunamadığı için bu kısımda bir çeviri yapılamamış.

Windows bilgisayarınız indirmiş olduğunuz .zip dosyasını C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonPapersPleaseloc klasörüne attığınızda yama kurulmuş olacaktır. Bu aşamadan sonra oyuna girerek Türkçe seçeneğini seçmeniz yeterli.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;