PC Tools Firewall Plus

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: PC Tools
tamindir.com indir.com gezginler.net

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tüm saldırı ve tehlikelere karşı koruyarak interneti sizin için daha güvenli hale getiren ücretsiz bir güvenlik duvarı programıdır. Üstün güvenlik ağı ve gelişmiş güvenlik duvarı filtrelemeleri sayesinde trojan, worm gibi zararlı yazılımlara ve hacker saldırıları gibi tehlikelere anında karşı koyarak zararlı etkenlerin bilgisayarınıza sızmasını engelleyen bu yazılım kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızı korumak için önemli bir program.

İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde, internet tuzaklarının da hızla yayılması bilgisayar kullanıcılarını çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya bırakmaktadır. Tüm bu tehlikelerden korunmak ve bilgisayarıların daima güvende kalmasını sağlamak için ek güvenlik duvarı programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

PC Tools Firewall, ister amatör olsun ister profesyonel tüm kullanıcılara hitap eden kolay kullanımlı, basit ve tamamen ücretsiz bir program olarak güçlü bir alternatiftir.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
PC Tools Firewall Plus, programı bilgisayarınızın internet giriş ve çıkışlarını kontrol etmenize olanak sağlayan bir programdır.
Program, kullanıcılara kapsamlı bir şekilde bilgisayar koruma duvarları kurma imkanı ve internete giriş ve çıkışlarını kontrol etme imkanı sağlayan güçlü bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
Tamemen kullanıcı odaklı olarak hazırlanan yazılım ile; güvenlik duvarınız sürekli olarak açık olup, trojanlara, virüslere ve tüm saldırılarak karşı tam koruma sağlayan bir programdır. Deneyimsiz kullanıcılar için otomatik koruma modu olduğu gibi deneyimli kullanıcılar için kendi filtrelerini ve kurallarını hazırlayabilmesine olanak sağlayan modüller'de mevcutdur.
İndirme Sayfası (indir.com)

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı dışarıdan gelecek olan saldırılara karşı koruyabilen, bilgisayarınızın internete giriş ve çıkışlarını kontrol etmenizi sağlayan güçlü ve ücretsiz bir güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdr. Yapılan işlemleri izleyen PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı trojanlar,arka kapılar (backdoors), tuş kaydediciler (keyloggers) ve diğer bilgisayarınıza zararlı veya kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan yazılımlara karşı sizi korur.. PC Tools Firewall Plus üstün dizaynı ile en amatör kullanıcıdan en ileri kullanıcıya kadar hitap etmektedir. Deneyimsiz kullanıcılar için otomatik koruma modu olduğu gibi deneyimli kullanıcılar için kendi filtrelerini ve kurallarını hazırlayabilmesine olanak tanır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;