Pepee İle İlk Oyunum

Windows 8 için Pepee Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Düşyeri
tamindir.com indir.com gezginler.net

Pepee İle İlk Oyunum, Türkiye’nin ilk markalaşan çizgi film projesi Pepee’nin üç farklı oyununu içerisinde barındırıyor. Çocukların sayı, harf ve şekilleri pekiştirmelerine yardımcı olmaktan farklı beceriler kazanmalarına kadar eğlenceli oyunlar bir arada.

Okul öncesi yaş grubu için özel olarak hazırlanan çizgi filmi Pepee için yapılmış oyunlar arasında olan Pepee İle İlk Oyunum’da Pepee Yerleştir, Pepee Boyamam, Pepee Giydirme isimlerini taşıyan çocukların en fazla sevdiği oyunlar yer alıyor. Uzman pedagoglar tarafından hazırlandığı belirtilen bu oyunların hepsi çocuğunuzun ayrı bir yeteneğini ortaya çıkaracak.

Pepee karakterini seven bir çocuğunuz veya kardeşiniz varsa birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı Pepee İle İlk Oyunum’u kesinlikle öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows işletim sistemini kullanan tüm cihazlarınızda oynayabileceğiniz Pepee İle İlk Oyunum oyunu sayesinde çocuklarınızın beyin gelişimi hızlanacak ve çocuklarınız daha keyifli ve eğitici vakit geçireceklerdir.,

Düşyeri'nin tüm projelerinde olduğu gibi bu oyun da uzman pedagog ve eğitim danışmanları tarafından değerlendirilerek, çocuklarınız için özel olarak hazırlanmış eğlenceli bir oyundur. Pepee'yi seven çocukların vazgeçemeyecekleri bu oyun sayesinde çocuklarınız harfleri, sayıları, şekilleri, hayvanları ve nesneleri pekiştirecek ve beyin gelişimleri çok iyi bir seviyeye gelecektir. 

Çocukların kaliteli vakit geçirmeleri için tasarlanmış bu oyun sayesinde onların daha iyi koşullarda vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Boyama, Giydirme ve yerleştirme oyunları çocukların göz ve el koordinasyonunu sağlayacak ve çocuklarınızdaki farkı göreceksiniz. Oyunu hemen indirerek çok sevdikleri Pepee ile vakit geçirmelerine yardımcı olun. 

 

İndirme Sayfası (indir.com)

Pepee ile İlk oyunum ile 3 ayrı Pepee oyunu sizlerle buluşuyor. Düşyeri'nin tüm projeleri ve oyunlarının tamamı uzman pedagog ve eğitim danışmanları tarafından değerlendirilerek, çocuklarımız için özel olarak hazırlanmıştır. Pepee'li her oyun çocuğunuzun iyi vakit geçirmesinin yanında, yaş gruplarına özel olarak tasarlanan çeşitli bilgi ve becerilerin de gelişmesini teşvik eder.

Pepee Yerleştir Oyunu:Düşyeri Uzman pedagog ve eğitim danışmanlarının özel olarak hazırladığı bu oyun ile çocuğunuz hem harfleri, sayıları, şekilleri, hayvanları, nesneleri pekiştiriyor olacak, hem de el göz koordinasyonu ve parça birleştirme, bütünü görebilme gibi çok özel beceriler ediniyor olacak.

Pepee Boyamam Oyunu:Pepecilerin en sevdiği etkinliktir boyama. Küçük Pepeciler için Pepee'nin rengarenk dünyasını renksizleştirdik. Çocuğunuz büyük bir keyif ile Pepee'nin dünyasını kendi düşlerine göre rengarenk boyayacak, boyarken de Pepee ile harika vakit geçiriyor olacak.

Pepee Giydirme Oyunu:Pepee'nin kıyafetlerine tüm çocuklar bayılıyor ve Pepee gardrobundaki tüm kıyafetleri Pepeeciler için günyüzüne çıkarıyor. Çocuğunuz, birbirinden güzel Pepee kıyafetlerini çıplak Pepee'nin üzerine giydirecek, çok eğlenecek.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;