PhotoFunia

Windows 8 için Bulut Tabanlı Fotoğraf Efekt Uygulaması

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Capsule Digital
tamindir.com indir.com

PhotoFunia, eğlence dolu bir deneyim sunan bulut tabanlı fotoğraf düzenleme aracıdır. Fotoğrafınızı çekin ve sihri görmek için sadece bekleyin. Fotoğraflardaki yüzleri otomatik olarak tanıyan özel teknolojisi ile dikkat çeken uygulama, fotoğraflarınızı etkileyici kılan birçok efekt sunuyor.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir fotoğraf uygulaması olan PhotoFunia ile fotoğraflarınıza çarpıcı efektler haricinde eğlenceli yüz foto montajları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. 300 farklı efekt içerisinden birini beğenin, ardından fotoğrafınızı seçin ve gerisini PhotoFunia uygulamasına bırakın.

PhotoFunia yüzlerce fotoğraf efektine kolay ulaşmanızı sağlayan sade ve anlaşılır arayüz ile gelmektedir. Sizin için önerilen ve en yeni efektlere göz atabilir, tüm efektlere tek tıkla ulaşabilir, en sık kullandığınız, beğendiğiniz efektleri favorilere ekleyebilirsiniz. Özel bir efekt arıyorsanız arama kutusu, belli bir fotoğraf için efekt arıyorsanız kategoriler bölümü emrenize amade. Tüm resimlerinize ulaşmak için ise Galeriler bölümünü kullanabilirsiniz.

PhotoFunia, efekt ekleyebileyeceğiniz ve resimlerinizi iyileştirilebileceğiniz ücretsiz, kolay kullanımlı harika bir uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

PhotoFunia; Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz, resimlerinize çeşitli efektler ekleyerek düzenlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir bulut tabanlı fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

PhotoFunia'nın içerdiği bir çok efekt ile fotoğraflarınızda yüz fotomontajları oluşturabilirsiniz. Yazılımın içeriğinde bulunan 300 farklı efekt içerisinden dilediğinizi ve montaj yapmak istediğiniz fotoğrafınızı seçerek fotoğraflarınıza etkileyici görünümler kazandırabilirsiniz.

PhotoFunia uygulamasının içerisinde bulunan efektlere tek tıklama ile ulaşabilir ve en beğendiğiniz efektleri favori listenize ekleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;