PHP Designer

Gelişmiş Web Programlama Editörü

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: MPSOFTWARE
tamindir.com gezginler.net

PHP Designer web programlama yapan programcılar için FTP/SFTP ve SVN bağlantı desteğiyle PHP,  HTML, CSS, Javascript dillerinde kod yazılmasına yardımcı gelişmiş bir programlama aracıdır.

PHP Designer kod tamamlama, kod renklendirme, hata ayıklama gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda popüler PHP ve Javascript frameworklerini destekleyen program, hızlı çalışan bir yapıya sahip. Bu sayede kullanıcılar yapmak istedikleri işlemleri herhangi bir takılma veya yavaşlama olmadan gerçekleştirebiliyorlar.

Programın deneme sürümü ne yazık ki 21 günlük kullanım süresi sunuyor. Yine de bu süre yazılımın genel özelliklerini keşfetmek için yeterli. Eğer PHP Designer beklentileriniz ile örtüşürse ücretli olarak satın alaiblirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

PHP DESIGNER, hem profesyonel hem de amatörler için uygun bir PHP kodlama yazılımıdır. Yazdığınız kodları düzenleme, deneme, hata bulma vb. işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda HTML, XML, CSS, JavaScript, Java, Perl, JavaScript, VB, C#, Java & SQL dillerinde sözdizimi vurgusu yapabilmekte ve tanıyabilmektedir. PHP Designer ekstra olarak FTP yöneticisi, proje yöneticisi, dosya yöneticisi, yapılacak işler yöneticisi, kod arayüzleri, küçük kodlar desteği de vermektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;