Popi TV

Online TV ve Dizi İzleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Popi TV
tamindir.com indir.com

Popi TV uygulaması, bilgisayarınızda TV izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz yerli programlar arasında yer alıyor ve böylece çeşitli internet sitelerinde kanal aramaları ile uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Bütün yayınlar canlı olduğu için kullanırken her zaman en güncel programları izleyebilir, ayrıca kanal listesinde hangi kanalda o an hangi yayının olduğunu da görebilirsiniz.

TV izleme ekranında tam ekrana geçiş yapmak, ses düzeylerini ayarlamak gibi temel özellikler de elbette unutulmamış. Ancak programın işlevleri arasında ilginizi çekebileceğine inandığım farklı yanlar da var. Bunları kısaca listelemek gerekirse;

  • Yerli dizileri izleme
  • Yabancı dizileri izleme
  • Flash oyunlar oynama
  • Facebook paylaşımı yapma
  • Twitter paylaşımı yapma

Programın arayüzü kolayca kullanılabilir yapıda hazırlanmış ve tüm ayarlara erişmek oldukça basit. Popi TV'ye Facebook veya Twitter üzerinden giriş yaparak aynı anda televizyon kanallarını izleyebilir ve sosyal ağlarınızdan paylaşımlar yapabilir, kişileri takip edebilirsiniz.

Programda yer alan kanallar konusunda denemelerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamadığımızı da belirtmek gerek. Dilerseniz programı Windows açılışında başlayacak şekilde ayarlayabilir, böylece her defasında baştan açmak zorunda kalmayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Popi TV yazılımı ile bilgisayarınızda tamamen ücretsiz online TV izleyebilirsiniz.

Popi TV ile tüm yerli kanalları online olarak izleyebilir, tüm programları güncel olarak görebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tam ekran moduna geçebilir ve ses düzeyini de ayarlayabilirsiniz.

Popi TV'yi bilgisayarınıza indirerek yerli dizileri, yabancı dizileri izleyebilir, flash oyunları oynayabilir, Facebook ve Twitter paylaşımı yapabilirsiniz.

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü oldukça sade tasarlanmış. Bu sayede aradığınız tüm fonksiyonlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca programa Facebook ve Twitter hesabınız ile giriş yaparak hem dilediğiniz kanalı izleyebilir, bir yandan da sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;