PowerPoint Online

Çevrimiçi ve Ücretsiz Microsoft PowerPoint Yazılımı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Çince, italyanca, İngilizce, Yunanca, Fince, Türkçe, Jap
Üretici: Microsoft
tamindir.com indir.com

PowerPoint Online, Microsoft Office yazılımının bir parçası olan PowerPoint’in hafifletilmiş sürümüdür. Tamamen ücretsiz kullanabildiğiniz uygulama ile çevrimiçi olarak sunumlar hazırlayabilir ve gerçek zamanlı olarak iş arkadaşlarınızla çalışabilirsiniz.

Windows ve MAC tabanlı sistemlerle uyumlu Microsoft Office yazılımının ücretsiz ve çevrimiçi sürümü Office Online, en sık kullanılan Office özelliklerini bir araya getirir. Kişisel bilgisayarınızdaki yüklü Microsoft PowerPoint ile yaptığınız pek çok işlemi PowerPoint Online ile de yapabilirsiniz. PowerPoint Online’ı kullanabilmeniz için aktif internet bağlantınızın olması ve Google Chrome’un yüklü olması gerekmektedir. Chrome Uygulama Başlatıcısı veya tarayıcı çubuğunda bulunan Uygulamalar butonu ile PowerPoint Online’a ulaşabilir ve çevrimiçi ortamda sunum hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Belgelerinizi kaydetmek için Microsoft hesabınıza ihtiyaç duyan PowerPoint Online, tamamen ücretsizdir, tarayıcı üzerinden çalışır ve ufak boyutludur.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

En sık kullandığınız Office özelliklerini bir araya getiren ve ücretsiz olarak kullanım imkanı bulacağınız PowerPoint Online sayesinde sunumlarınızı çevrimiçi bir şekilde rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Chrome tarayıcısı üzerine yükleyeceğiniz eklenti sayesinde sahip olabileceğiniz PowerPoint Online uygulaması ile birbirinden kaliteli sunumlar oluşturabilir, sunumlarınıza resim, metin, kutucuklar ekleyebilir ve sayfalar arasında geçiş efektleri uygulayabilirsiniz.

Ayrıca PowerPoint Online ile oluşturduğunuz sunumları OneDrive'a kayıt edebileceğiniz gibi sunumlarınızı başkaları ile de paylaşarak gerçek zamanlı düzenleme imkanına da sahip olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;