Pretty Dashboard

Pano Oluşturma Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Grega Loboda
tamindir.com indir.com

Pretty Dashboard özel olarak hazırlanmış panoları ve tabloları görüntüleyebilmek için tasarlanmış küçük, kolay kullanımlı, basit bir uygulamadır.

Aradığınız bilgileri kolayca bulabilmek için de kullanabileceğiniz başarılı program ile oluşturacağınız çizelgeler, göstergeler, bağlantılar ve benzerleri panoları görüntüleyebilir ve tasarlayabilirsiniz.

Sadece tek bir tıklamayla kolayca panolar outşurabileceğiniz ve panolar içerisinde yer alan önemli verilere ulaşabileceğiniz Pretty Dashboard veritabanlarıyla uğraşan kullanıcılar için gerçekten yararlı bir programdır.

Programın sunucu üzerinde yer alan demosunu görmek için buraya tıklayınız.

Kullanıcı Adı: a

Şifre: a

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Pretty Dasboard; özel olarak hazırlanan panoları ve tabloları görüntülemenize olanak sağlayan küçük boyutlu bir pano oluşturma yazılımıdır.
Pretty Dasboard yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde aradığınız bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilir, oluşturacağınız çizelgeler, göstergeler, bağlantılar ve benzeri panoları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz ve tasarlayabilirsiniz.
Yazılımı kullanarak sadece tek bir fare tıklaması ile panolar oluşturabilir ve panolar içerisindeki önemli verilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yazılımı kurduktan sonra ekrana gelecek olan şifre kutusuna kullanıcı adı ve şifre olarak a yazmanız yeterlidir.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;