Project ROME

Ücretsiz Adobe İçerik Düzenleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Grafik, web tasarım, animasyon, metin, resim düzenleme için ihtiyaç duyulan tüm araçlar artık Adobe'nin ücretsiz uygulaması Project ROMEile masaüstünüzde. Birbirinden yaratıcı hazır şablonlar, onlarca efekt ve font yaratıcı projelerde kullanılmak üzere sizi bekliyor. Bu projeler basit bir ödev kapağı veya bir web sitesi olabilir. Kısacası Project ROME çok farklı bir skalada bulunan tüm bilgisayar kullanıcılarına ulaşabilmek amacıyla geliştirilmiş.

Project ROME, yeni doküman oluşturmak istediğinizde hazırlamak istediğiniz projeye göre geliştirilmiş kategorileriyle sizi karşılıyor. Broşür, kartvizit, el ilanı, hediye kartı ve davetiyeler, CD&DVD kapakları, web siteleri veya eğitim ve iş hayatında daha çok kullanılan sunumlar, portfolyolar, raporlar, iş mektupları hazırlamak istediğiniz projeler olabilir. Başlayacağınız projeyle alakalı kategoriyi seçtikten sonra yapacaklarınız, istekleriniz ve programı kullanabilme yeteneğinize bağlı. Çünkü Project ROME sunduğu zengin içerik düzenleme araçlarıyla her isteğinize cevap verme konusunda iddialı.

Uygulamanın en önemli avantajlarından biri hazırladığınız projelerin hem online ortamda hem de bilgisayarınızda saklanabilmesi. Project ROME çevrimdışıyken kullanabildiğiniz masaüstü uygulaması yanında çevrimiçi olduğunuzda yararlanabileceğiniz bir web uygulamasıyla da karşımızda. Bu sayede çalıştığınız her tür belge hem internette bulunan Acrobat.com hesabınızda hem de bilgisayarınızda saklanabilecek. Bu da demek oluyor ki hem kişisel bilgisayarınızdaki Project ROME masaüstü uygulamasıyla, hem de internete erişebildiğiniz her türlü ortamdan belgelere ulaşabilecek ve düzenleme yapabileceksiniz.

Adobe'un ücretsiz olarak kullanıma sunduğu bu kapsamlı içerik yönetim platformu ne amaçla olursa olsun en azından bir kez denemeye değer. Tasarım araçlarını kullanmaya yatkınlığı olan kullanıcıların yabancılık çekmeden yararlanabileceği uygulama, daha alt düzey kullanıcılar için kapsamlı olarak hazırlanmış eğitim ve yardım sayfalarıyla destekleniyor.

Project ROME ile hazırlanabilecek bazı projeler:

  • Web tasarım
  • Foto galeriler
  • Animasyonlar
  • Hediye kartları veya davetiyeler
  • El ilanları
  • Kapsamlı metin belgeleri
  • Logo tasarımı

Önemli! Programı kullanabilmek için bilgisayarınızda Adobe Air kurulu olmalıdır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Project Rome, programı grafik çalışmaları ve resim düzenlemeleri yapanlara yaratıcı içerikler ve düzenleme alanları sunan bir yazılımdır.

Birbirinden yaratıcı hazır şablonlar, onlarca efekt ve font yaratıcı projelerde kullanılmak üzere geniş seçenekler sunan bir yazılımdır. En basit yapıda tasarımlar ile en geniş proje çalışmalarına kadar çalışma seçeneği sunan bir yazılımdır.

Grafik, web tasarım, animasyon, metin, resim düzenleme için ihtiyaç duyulan tüm araçlar artık Adobe'nin ücretsiz uygulaması olarak görülen bir yazılımdır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Project ROME, işyerindeki veya evdeki herkesin günlük projelere grafikler, fotoğraflar, metin, video, ses ve animasyon güçlerini enjekte eden bir hepsi bir arada oluşturma ve yayınlama uygulamasıdır. Basılı materyallerden ve sunumlardan sayısal dokümanlara ve web sitelerine kadar basit, yaratıcı Proje ROME ortamında baştan sona gidebilirsiniz.

Project ROME, hem bir Adobe AIR® masaüstü uygulaması hem de tarayıcı tabanlı bir web uygulaması olarak çalışan, Adobe® AIR® ve Adobe Flash Player® teknolojisinin gücünden yararlanarak hizmet olarak sunulan bir yazılımdır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;