Radyo Fenomen

Windows 8 için Radyo Fenomen Uygulaması

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Radyo Fenomen, 7/24 dünya genelinde en çok dinlenen parçaları çalan popüler bir radyodur. Hem Türkçe hem de yabancı hit parçaları dinleyebileceğiniz bir radyo uygulamasıdır.

Radyo Fenomen uygulaması ile hit parçaları yüksek kalitede dinlemenin yanı sıra müzik haberlerini okuyabilir, haftalık radyo programına göz atabilir, en çok dinlenen 10 şarkıya hemen ulaşabilirsiniz. Büyük butonlarla süslenmiş kullanıcı dostu arayüz üzerinden tek dokunuşla radyo dinlemeye başlayabilirsiniz.

İstanbul’un yanı sıra İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Kocaeli ve Konya’da dinlenebilen Radyo Fenomen’in Windows 8 uygulamasında beğen ve beğenme butonu da bulunmaktadır. Radyoda sevdiğiniz veya sevmediğiniz bir şarkı çıktığında hislerinizi yansıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra Radyo Fenomen çalışanlarına mesaj bölümünden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Radyo Fenomen Özellikleri:

  • 7/24 kesintisiz, canlı ve kaliteli müzik keyfi
  • Sürekli güncellenen en iyi 10 listesi
  • Müzik haberleri
  • Frekans bilgileri
  • Haftalık yayın akışı
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Radyo Fenomen uygulamasını Windows 8 işletim sistemine sahip tablet ve PC'nize yükleyerek Radyo Fenomen'i takip edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8 cihazlarınıza Radyo Fenomen uygulamasını yükleyerek hit parçaları yüksek kalitede dinleyebilir, müzik haberlerini okuyabilir ve haftalık radyo programına göz atabilirsiniz. Oldukça kolay kontrol paneline sahip uygulamada oldukça büyük butonlar yer alıyor. Bu sayede kolaylıkla uygulamayı kullanarak hit parçaları dinlemeye başlayabilirsiniz.

Radyo Fenomen içerisinde; 7 gün 24 saat kesintisiz canlı ve kaliteli müzik, sürekli güncellenen en iyi 10 listesi, müzik haberleri, frekans bilgileri, haftalık yayın akışı gibi bir çok kullanışlı özellik bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

Yerli ve yabancı şarkıların en iyi örneklerini bulabileceğiniz, maksimum hit müzik radyosu Radyo Fenomen Windows8'de!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;