Resident Evil 5 Türkçe Yama

Resident Evil 5 Oyunu için Türkçe Dil Paketi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Oyunçeviri
tamindir.com indir.com

Resident Evil 5 Türkçe Yama gönüllü olarak oyunlar için Türkçe çeviriler yapan Oyunçeviri ekibi tarafından Resident Evil 5 oyunu için hazırlanmış bir Türkçe dil paketidir.

Capcom'un bu başarılı korku oyunu serinin 4. oyunundan sonra seriye farklı bir soluk getirmiş ve yeni oyun mekaniklerini oyun severlere sunmuştu. Ayrıca oyuna eklenen Mercenaries moduyla üzerimize durmaksızın saldıran zombilere karşı hayatta kalma yeteneklerimizi sınıyorduk. Resident Evil 5'te oyunun hikayesi yeni bir coğrafya olan Afrika'da geçmekteydi ve artık bölümler sadece gece değil, gündüz de oynanıyordu. Kahramanımız Chris Redfield ve yardımcısı Sheva Alomar'ı kontrol ederek sıradan zombilerin yanında devasa bölüm sonu canavarlarıyla yaptığımız karşılaşmalar oyuna heyecan katıyordu. Çoğu Capcom oyununda olduğu gibi bu oyunda da uzun ara sahnelerde bolca diyalog yer almaktaydı. İşte bu Türkçe yama ile oyun içerisindeki menüleri, altyazıları, görev metinlerini ve diğer metinleri Türkçe olarak takip edebiliyoruz.

Not: 64 bit işletim sistemine sahipseniz ve kurulumda sıkıntı yaşıyorsanız yamayı C: dizinine kopyalayıp çalıştırmanız ve çıkan nativePC klasörünü oyunun kurulu olduğu klasörde aynı isimli klasörle değiştirmeniz gerekebilir. Bu işlemlerden önce değiştirilecek klasörlerin yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

OyunÇeviri ekibi tarafından özenle hazırlanmış olan Resident Evil 5 Türkçe Yama ile Resident Evil 5 oyununu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

En başarılı korku oyunları arasında yerini alan Resident Evil 5 oyununda bulunan menü ve diyalogları %100, altyazıları %90 oranında Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Böylece oyuna tam olarak hakim olabilir ve görevleri anlayarak eksiksiz yerine getirebilirsiniz. Oyunun kurgu ve konusunu tam olarak anladığınız için oyunu en yüksek seviyede başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Önemli: 64 bit işletim sistemine sahipseniz ve kurulumda sorun yaşıyorsanız yamayı C: dizinine kopyalayarak çalıştırmanız ve çıkan nativePC klasörünü oyunun kurulu olduğu klasörde aynı isimli klasör ile değiştirmeniz gerekiyor. Bu adımlardan önce değiştirecek olduğunuz klasörü yedeklemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;