RT Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca Çeviri Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Rtsoft
indir.com gezginler.net
Bu çeviri programıyla kelime, harf, cümle ve imla analizi yapabilirsiniz. Uzun metinleri bile kısa sürede rahatlıkla çevirebilirsiniz.
Bu programla Türkçeden Osmanlıcaya çevirebilirsiniz. Bu işlemi yaparken Türkçeden Osmanlıcaya hareketi ve harekesiz çeviri yapabilirsiniz.  İstediğiniz kelimeleri Osmanlıca tercüme edebilirsiniz. Bu program ayrıca Kur-anı Kerim ayetlerinin analizi yapabilir ve Türkçeye çevirebilirsiniz. Bir konuşmayı yazılı veya basılı hale dönüştürebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Osmanlıca Çeviri Programı Program Osmanlıca harf, kelime, cümle ve imla analizi yaparak çalışmaktadır. 100 sayfalık Osmanlıca bir metni 7-8 saniye gibi kısa bir sürede çevirebilmektedir. Programdaki bazı özellikler; 1-Türkçeden Osmanlıcaya harekeli çeviri 2-Türkçeden Osmanlıcaya harekesiz çeviri 3-Harekeli Osmanlıcadan dan Türkçeye çeviri 4-Harekesiz Osmanlıcadan dan Türkçeye çeviri 5-Harekesiz Osmanlıca kelimeleri, cümleyi harekeleme 6-Osmanlıca Tercüme 7-Osmanlıca, Arapça transkripsiyon çevirisi 8-Osmanlıca ve Türkçe imla denetimi 9-Kuranı Kerim Ayetlerini analiz ve çevirisi

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;