Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları

Duvar Kağıdı Paketi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları, Samsung'un önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 7'de yer alacak duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı paketi.

Tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu sayesinde Galaxy Note 7 modelindeki bir akıllı telefon kullanmıyor olsanız bile bu yeni phablet telefonun  görünümünü farklı marka ve model akıllı telefonunuza veya tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil cihazlar için tasarlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları içinde toplamda 9 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 9 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2240 x 2240 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları Samsung Galaxy Note 7'nin geniş ekranı için tasarlanmış.

Eğer Galaxy Note 7'nin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki arşiv dosyasını açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil cihazlarınızda arşiv dosyasını açmak için Winzip'in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;