Scan

Windows 8 için Karekod Ve Barkod Tarayıcı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Scan, Inc.
tamindir.com indir.com

Scan, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz profesyonel bir karekod ve barkod tarayıcıdır. Cihazınızın dahili kamerasını kullanarak dilediğiniz karekod ve barkodun içeriğini görebileceğiniz bu uygulama, tarama işini hem hızlı hem de kusursuz bir şekilde yerine getiriyor.

Reklam içermeyen, kullanıcı dostu arayüz ile gelen uygulama, benzer karekod ve barkod tarama uygulamalarından oldukça farklı çalışıyor. Karekod veya barkodun içeriğini görmek için fotoğraf çekmeniz veya butona dokunmanız gerekmiyor. Cihazınızın kamerasını karekod / barkoda doğru tutmanız içeriğini görmeniz için yeterli oluyor.

Web sitesi, metin, telefon numarası, e-posta adresi, kişi bilgisini içeren karekod ve barkodları kısa bir sürede tanıyabilen ve otomatik olarak yönlendiren uygulama, barkod tarama işlemini gerçekleştirebilmek için yüksek çözünürlüklü ve odaklama özelliği bulunan bir kameraya ihtiyaç duyuyor. Ayrıca web sitesi içeren barkodlar için yönlendirme esnasında internet bağlantınızı kullanıyor.

Scan Özellikleri:

  • Kameranın gördüğü her şeyi otomatik olarak tarar.
  • Bilgisayara bağlı herhangi bir web kamerayı kullanarak tarar.
  • Taratılan barkod ve karekodların kaydını tutar.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows 8 bilgisayar ve tabletinizde kullanabileceğiniz Scan, son derece profesyonel geliştirilmiş bir karekod ve barkod tarama uygulamasıdır.

Cihazınızda bulunan kamerayı kullanarak istediğiniz herhangi bir karekodu ya da barkodu okutarak içeriklerini görebilmenizi sağlayan uygulama, işlevini başarıyla yerine getiriyor.

Sade tasarlanmış ve reklam olmayan arayüzü sayesinde kolay kullanabileceğiniz uygulama ile içeriğini görmek istediğiniz barkod ya da karekodu cihazınızın kamerasını kullanarak görüntülemeniz yeterli oluyor.

Barkod tarama işlemi sonucunda uygulama üzerinden kodda yer alan web sitesi bilgisi, metin, telefon numarası, e-posta adresi veya kişi bilgilerini kolayca görebilirsiniz. Kameranın gördüğü her şeyi otomatik olarak tarayan uygulama taratılan barkod ya da karekodun kaydını da tutabilme özelliğine sahip.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;