School of Dragons

Ejderha Yetiştirme Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

School of Dragons ülkemizde "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" adıyla bilinen How to Train Your Dragon adlı animasyon filminin resmi oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu olan School of Dragons'da oyuncuar oyuna kendi viking kahramanlarını yaratarak başlıyorlar. Kendi vikingimizi yarattıktan sonra ise sıra kendi ejderhamızı yetiştirmeye geliyor.  Ejderhamız yumurtadan çıktıktan sonra onun gelişimine tanık oluyoruz. Laboratuarımızda ejderhamızın kullanacağı büyülü güçleri keşfederek onun ateş topları fırlatmasını sağlıyoruz. Oyunda ejderhamızın görünümünü değiştirebilmek için birçok kişiselleştirme seçeneğine yer verilmekte.

School of Dragons bize ejderhamızın üzerinde uçuş yapma ve yarışlara katılma imkanı vermekte. Oyunda How to Train Your Dragon filminin ana kahramanları olan Hiccup ve Toothless gibi kahramanlarla karşılaşabiliyor, Thunderdrum, Whispering Death gibi ejderhalarla birlikte uçabiliyoruz. Ayrıca animasyon filmindeki sahneler de videolar olarka oyun içerisinde karşımıza çıkabiliyor.

İnternet üzerinden oynanan oyunda diğer oyuncularla etkileşime girebiliyor, klanlar kurabiliyor veya klanlara katılabiliyoruz. Oyunu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Pentium 4 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci
  • 1 GB RAM
  • 256 MB RAM
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 5 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz: Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

İndirme Sayfası (tamindir.com)

School of Dragons; Windows 8.1 işletim sistemlerine indirerek kendi ejderhanızı eğitebilir, en iyi şekilde yetiştirebilir ve ejderhanızı gösterebileceğiniz yarışmalara da katılabilirsiniz.

Ejderhanı nasıl eğitirsin filminden uyarlanan heyecan verici bu oyun sayesinde istediğiniz tüm favori ejderhaları eğitebilir ve viking arkadaşlarınıza nasıl bir beceriye sahip olduğunuzu da gösterebilirsiniz. Ejderha okulunda seviyelerin yükselmesi de size bağlı bir şekilde ilerleyecektir.

Bu oyunda tüm macerayı 3D boyutlu olarak yaşayabilirsiniz. Ayrıca oyunu İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Korece ve basitleştirilmiş Çince olarak oynayabilirsiniz. Siz de ejderhanızı eğitmek ve herkese yarışmalar içerisinde kanıtlamak istiyorsanız bu oyunu mutlaka indirip oynamaya başlamalısınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;