SketchUp Make

Üç Boyutlu Modelleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Trimble
tamindir.com indir.com gezginler.net

SketchUp Make her seviyeden kullanıcıya üç boyutlu modelleme işlemlerini kolayca öğretmek için tasarlanmış başarılı bir grafik yazılımıdır.

Programı ilk kez çalıştırdığınızda öncelikle üzerinde çalışmak istediğiniz; basit tasarım, mimari tasarım, ürün tasarımı, plan görünümü ve benzeri hazır çalışma temalarından birini seçmeniz gerekiyor. Sonrasında seçtiğiniz hazır tema üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Yaptığınız her adım için size yol gösteren bir asistanın yer aldığı yazılımla ilgili isterseniz hazırlanmış olan video eğitimleri izleme şansınada sahipsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade olan SketchUp Make için kullanmak isteyebileceğiniz tüm araçlar programın ana ekranı üzerinde listelenmiştir.

Hazır temalar dışında kendi modellemelerinizi de oluşturabileceğiniz SketchUp Make ile daha sonra oluşturmuş olduğunuz modelleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Sonuç olarak SketchUp Make, üç boyutlu modelleme için tasarlanmış güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Her ne kadar sistem kaynaklarınızı yüksek miktarlarda kullanıyor olsa da, bu başarılı yazılımı denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
SketchUp Make; üç boyutlu modelleme işlemlerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir üç boyutlu modelleme programıdır.
SketchUp Make yazılımının kullanıcı dostu arayüz araçları oldukça basit olup, her seviyeden kullanıcıya hitabetmektedir. 
SketchUp Make yazılımını bilgisayarınıza kurduktan sonra üzerinde çalışmak istediğiniz basit tasarım, mimari tasarım, ürün tasarımı, plan görünümü gibi yazılımda bulunan hazır temalardan birini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra seçmiş olduğunuz hazır tema üzerinde basit bir şekilde çalışabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Trimble SketchUp Make, 3D dünyasını keşfetmenizi sağlayacak kolay öğrenilebilir bir 3 boyut modelleme yazılımıdır. Sadece birkaç basit aracı ile 3 boyutlu evler, kulübeler, sıralar, ağaçtan projeler - hatta uzay gemileri dahi yapabilirsiniz. Ve oluşturduğunuz kendi modellerinizi Google Earth içerisine yerleştirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. SketchUp sizi 3D modelleme dünyasına yolculuk yapmaya çağırıyor, haydi ne duruyorsunuz?

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;