slither.io

Tarayıcı Tabanlı Beceri Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

slither.io vakit öldürmek için güzel bir srçenek olabilen bir yılan oyunu.

Güncel bir internet tarayıcısı üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan slither.io, bir süre önce çıkış yapan ve bir hayli popüler olmayı başarak Agar.io adlı oyundaki formulü farklı bir şekilde ele alıyor. Agar.io'da kendmizden küçük rakiplerimizi yiyererek en büyük top olmaya çalışıyorduk. slither.io'da ise ana kahramanımız bir yılan ve yılanımızla noktaları yiyerek büyümeye çalışıyoruz. Aradaki fark ise diğer yılanları yediğimizde oyunun sonlanması, yani oyunda hayatta kalabilmek için diğer yılanlara saldırmamamız gerekiyor. 

slither.io'da herhangi bir yılan sizi yemeye kalktığında parçalanıyor ve ortaya çıkan parçaları yiyerek büyüyebiliyorsunuz. Oyunda ekrandaki noktaları yiyrerek de büyümeniz mümkün. Fakat büyüyünce işler karşıyor; çünkü hareket edeceğiniz yer daha kısıtlı hale geliyor. Oyunda küçük bir yılan olabilseniz bile başarılı olabilme şansınız var.

Online olarak oynayacağınız slither.io'ya takma adınızı seçerek başlıyorsunuz. Sonrasında ise diğer oyuncularla aynı yerde en büyük yılan olmak için mücadele ediyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;