Spotydl

Spotify Müzik ve Şarkı İndirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Spotydl
tamindir.com indir.com

Spotydl programı ile ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan Spotify’dan kolayca müzik indirme imkanı doğuyor ve böylece online olmadan da müziklerinizi dinleme imkanına sahip olabiliyor ve arşivinize ekleme yapabiliyorsunuz. Spotydl bu amaç için hazırlanmış ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip. Sürükle bırak desteği sayesinde oldukça kolay bir şekilde Spotify’dan şarkı indirme imkanı doğuyor ve programın işlevleri tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Spotify üzerinde o an çalan parçayı tutup Spotydl üzerine sürüklediğinizde indirme listesine şarkıyı ekleyebiliyorsunuz ve daha sonra dilerseniz şarkıyı indirme butonuna, dilerseniz de kaydetme butonuna basabiliyorsunuz. Kaydetme seçeneği, şarkıyı internet üzerinde aramak ve indirmek yerine Spotify’dan oynatarak kaydetmenize yarıyor ve böylece daha yüksek kalite elde etmek yahut şarkının tam olarak aynı sürümünü daha sonra dinlemek mümkün hale geliyor.

Çok kolay kullanılan program aynı zamanda oldukça geniş bir seçenekler menüsüne sahip. Dilerseniz YouTube videolarını da program içerisinden oynatabilirsiniz.

NOT: Spotydl programı üreticisi tarafından yayından kaldırılmıştır ve artık dosya indirme işlemini gerçekleştirmemektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlanan Spotify'dan kolay bir şekilde MP3 formatında müzik indirmek için tasarlanmış olan SpotydI ile müzik dinleme ve indirme imkanına sahip oluyorsunuz.

Kullanım kolaylığı ve sade arayüzü ile bütün bilgisayar kullanıcılarına hitap eden programda tek yapmanız gereken Spotify üzerinde çalan şarkıyı sürükleyip Spotydl üzerine bırakmak. 

İndirme ve kaydetme seçeneklerini içinde bulunduran programda şarkıyı dilerseniz bilgisayarınıza indiriyor, dilerseniz de çalma listesine kayıt edebiliyorsunuz. 

Oldukça geniş bir seçenekler menüsüne sahip olan bu programla YouTube videolarını da oynatabilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;