Sqirlz Water Reflections

Görüntü Efektlendirici

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Xiberpix.net
tamindir.com indir.com gezginler.net

Resimlerinize biribirinden ilginç ve bir o kadar da güzel efektler verebileceğiniz, ücretsiz ve kullanışlı bir program. Video ve resimlerinize, su yansımaları, dalgalar, yağmur efekti veya kar efektleri yaparak değişik çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf çekindiniz ve arkaplanda bir havuzun olması resminize daha bir güzellik ve canlılık mı katacak? İşte tam o sırada programı devreye sokarak istediğiniz tüm bu çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Sade arayüzü ve bir o kadar da sunduğu profesyonel çalışma araçları sayesinde yapacağınız efektleri şekillendirebilir, dalga boyutunu ayarlayabilir, verdiğiniz suyun yönünü belirleyebilir ve saydamlık derecesini de ayarlayabilirsiniz.

Program popüler resim formatlarını desteklemektedir. .jpeg, .jpg, .bmp, .png, .tiff ve daha birçok resim türünü program aracılığıyla düzenleyebilir ve istediğiniz türde yine kaydedebilirsiniz. Programı daha yakından tanıyabilmek için aşağıdaki örnek çalışmayı inceleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Sqirlz Water Reflections, programı bilgisayarınız da var olan fotoğraflarınıza su efekti ekleyebilen bir programdır.
Program, kullanıcılara kapsamlı bir şekilde su yanısaması görüntüsü sunarak farklı efekt işlemleri sunan harici olarak yağmur, kar ve dalga efekti verebileceğiniz bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
Tamamen kullanıcı odaklı olarak sunulan yazılım ile dilediğiniz resim'e dilediğiniz efekt'i uygulayabilir, flash, avi veya gif formatı ile kayıt edebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Sqirlz Water Reflections ile fotoğraflarınıza su yansıması efektleri verebilirsiniz. Yağmur, kar ve dalga efekti verebilirsiniz. Yapmış olduğunuz çalışmaları Flash, Avi veya gif animasyonu olarak kaydedebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)