Temiznet

İnternet Filtreleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net

Temiznet; tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş özellikleri ve üst düzey internet filtreleme programıdır.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından aileler için tasarlanmış çocuklarının güvenli internet sörfünü sağlayan kullanışlı bir programdır. Windows'un tüm sürümlerinde ve tüm tarayıcılarda kolay ve sorunsuz çalışan program ebeveynleri düşünülerek tasarlanmıştır. Temiz Net Kullanalım Geleceğimiz Koruyalım sloganı ile kullanıcılarına hizmet veren Temiznet programı çocuklarını zararlı yazılımlardan korumak için ailelere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Oldukça başarılı bir internet güvenliği sağlayan Temiznet kaliteli bir internet filtreleme yazılımıdır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Temiz Net üst düzey bir internet filtreleme yazılımıdır. Kullanımı kolay ve tamamen ücretsizdir. Aileler için tasarlanmıştır. Temiz Net devamlı olarak tüm internet bağlantılarını takip eder. Çocukları erişilebilir uygunsuz içerikten korur. Filtre sistemi bir yasaklanmış siteler listesi barındırmaz, tarayıcılar, muhabbet kanalları, haber grup yazılımları ve dosya paylaşım yazılımları gibi pek çok uygulamadan internet aracılığıyla alınan ve gönderilen tüm veriyi inceler.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından internette güvenliği sağlamak amacıyla 2007 yılında hizmete sunulan "Temiz Net Filtreleme Programı"nın yenilendiği bildirildi. Konya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, çocuklarını zararlı içerikten korumak isteyen ailelerin 4 yıldır güvenle kullandığı "Temiz Net"in, artık tüm windows sürümlerinde ve tüm tarayıcılarda çalışabildiği belirtildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından verilen Temiz Net hizmetinin, windows sürümlerinde ve tüm web tarayıcılarında çalışan yeni sürümünün www.konya.bel.tr adresinden ücretsiz olarak indirilebilineceği ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi: "İnternet kullanım kısıtlaması, dowload kısıtlamaları, yönetici tanımlı web adres seçenekleri, güvenli özel alan tanımlamaları, otomatik veri tabanı güncellemesi gibi hizmetlerin sunulduğu Temiz Net, 'Temiz Net Kullanalım Geleceğimizi Koruyalım' sloganıyla çocuklarını zararlı içeriklerden korumak isteyen aileler için tasarlandı."

Üst düzey bir internet filtreleme programı olan Temiz Net'in, kullanımının kolay ve tamamen ücretsiz olduğu, çocukları erişilebilir uygunsuz içerikten koruduğu, yasaklanmış siteleri barındırmadığı ifade edildi. Öte yandan, Konya Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü'nün, internet üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen Temiz Net kullanımı ile ilgili talepte bulananlara teknik destek verildiği de vurgulandı.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;