Toca Kitchen 2

Windows 8.1 için Beceri Oyunu

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: Toca Boca
tamindir.com indir.com

Toca Kitchen 2, ödüllü oyun stüdyosu Toca Boca’nın çocukları için hazırlamış olduğu bir beceri oyunu ve mobilin yanında Windows 8 platformunda da indirilmeye sunulmuş oldukça popüler bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni teknolojilere meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için gönül rahatlığıyla indirip yükleyebileceğiniz bir oyun olan Toca Kitchen 2, çocuklar için özel olarak hazırlanmış ve yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri eğlenceli bir oynanış sunuyor. Mutfağa girip ortalığın dağılacağını, kirleneceğini düşünmeden üç karakterden dilediğinizin karnını doyurmaya çalıştığınız oyun tamamen eğlence amaçlı diğer bir deyişle çocuklar için olduğundan puan kazanma üzerine kurulu değil, hiçbir kural da bulunmuyor. Oyundaki tek amacınız birbirinden sevimli karakterlerin açlığını dindirmek.

Beş farklı mutfak aleti ile buz dolabınızdaki malzemeleri birleştirerek leziz menüler ortaya çıkarmak gereken oyunda gerek menüleri hazırlarma aşamasında gerekse de yemek esnası ve sonrasında karakterler ilginç tepkiler verebiliyor. Sandviç hazırlarken ketçapı fazla sıkırsanız veya salatanızı hazırlarken limonu fazla kaçırırsanız karakterimiz beğenmeyebiliyor. Fazla pişmiş bir yemeği üflemeden yememeleri, fazla yeme sonrası geğirme gibi iğrenç sesler çıkartmaları da unutulmamış.

Hem tablet üzerinde hem de bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen Toca Kitchen 2’nin oynanışı ise oldukça basit. Malzemeleri tabağa almak, pişirmek için sürükle bırak yöntemini kullanıyorsunuz ve rastgele yerleştirebiliyorsunuz. Tabii ki çocuk oyununda daha zor olması beklenemezdi ancak çocuk oyunu olarak geçen ve zor oynanışa sahip fazla sayıda oyun olduğunu düşünürsek Toca Kitchen bu yönden de bir adım önde.

Toca Kitchen 2’nin oynanış haricinde en beğendiğim yanı hiçbir yerde reklam içermemesi ve uygulama içi satın alım sunmaması oldu. Küçük yaşta çocuğunuz veya kardeşiniz varsa bu oyunu kesinlikle indirmelisiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Toca Kitchen 2; birbirinden farklı ve iğrenç yemekler pişireceğiniz, konuklarınızın çıkardıkları ıyykk sesleri ve geğirtiler ile güleceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Yemek pişireceğiniz yeni konuklar, oynayabileceğiniz yeni aletler ve denemeye hazır yeni yemek kombinasyonları ile eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Dilediğiniz gibi yemek pişirmekte özgür olduğunuz oyunda, dilerseniz domateslerden kule yapabilir, salata malzemelerini kaynatabilir veya hamburger hazırlayabilirsiniz. Kendinize özgü tariflerinizi yapabileceğiniz oyunda konuklarınız için özel ziyafetler hazırlayın. 5 farklı mutfak aleti sunan oyunda dilediğiniz aleti kullanarak yemeklerinizi hazırlayabilir ve mutfağı dilediğiniz kadar dağıtabilirsiniz. Bu oyunda tamamen özgürsünüz.

Ayrıca konuklarınızın tepkilerini izleyerek tercihlerini öğrenebilir, fırında pişmiş balık kafası, kızarmış yemek artıkları ve marul suyu gibi ilginç tarifler deneyebilirsiniz. Tavuk, Karides, Ananas, Mısır, Şeftali, Karpuz, Soğan, Ahtapot bacağı, Spagetti, Pirinç gibi bir çok malzemenizin bulunduğu oyunda, ayrıca ketçap, soya sosu, sos gibi bir çok özel çeşniler de yer alıyor. Karakterlerin kaynayan soslara ve ekşi limona verdiği tepkileri, sesli geğirtileri ve ıyykk sesleri çok eğlenceli olacak.

Çocuklarınız için eğlenceli bir oyun arıyorsanız, size ve çocuğunuz kahkahalar attıracak olan Toca Kitchen 2 oyununu mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;