Touch-It

Sanal Klavye Uygulaması

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Chessware SA
tamindir.com indir.com

Touch-It programı bilgisayarınıza sanal bir klavye eklemenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulama. Pek çok diğer sanal klavye uygulamasının aksine kendi içerisinde bulunan hazır temaları kullanmanın yanında barındırdığı editör sayesinde kendi istediğiniz şekilde bir klavyeyi de kolayca oluşturma şansına sahipsiniz. Böylece kendi kullanım alışkanlıklarınıza en çok uyan klavyeyi yaratabilir ve ekranda klavye kullanırken de kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Standart alfanumerik butonların yanında üçüncü parti yazılım ve servisleri açabileceğiniz bazı özel butonları da barındırması sayesinde sadece bir klavye değil, aynı zamanda bir kontrol paneli haline gelebiliyor. Tüm diller için destek veren program böylece Windows ayarlarında hangi dil seçeneğine sahipseniz o dile göre tuş dizilimini ayarlayabiliyor.

Hazır yazı ekleme, sabitlenmiş sanal klavye, hesap makinesi, alt ctrl del desteği, Windows giriş ekranı desteği, şeffaflık ve gölgelendirme, yazma hızı ve gecikmeler konusunda ayarlar yapabilme gibi onlarca farklı ayar ve özellik sayesinde basit sanal klavyeler yerine tam teşekküllü bir sanal klavye kullanma deneyimine erişebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Touch-It; bilgisayarınıza sanal klavye eklemenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir sanal klavye uygulamasıdır.
Touch-It yazılımının kullanımı kolay arayüz araçlarında bulunan hazır temalar ve içeriğinde barındırdığı editör sayesinde sanal klavyenizi kolaylıkla zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. 
Yazılımın içeriğinde bulunan standart alfanumerik butonlar ile birlikte üçüncü parti yazılım ve servisleri açabileceğiniz bazı özel butonların sayesinde sadece bir klavye değil aynı zamanda bir kontrol paneli olarak da kullanabilirsiniz. 
Touch-It yazılımı içeriğinde; hazır yazı ekleme, sabitlenmiş sanal klavye, hesap makinesi, alt, ctrl, del desteği, windows giriş ekran desteği, şeffaflık ve gölgelendirme, yazma hızı ve gecikmeler konusunda ayarlar yapabilme gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;