TTNET Pratik Çözüm

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Üretici: TTnet
gezginler.net

TTNET Pratik Çözüm, TTNET ADSL müşterilerinin ADSL bağlantılarıyla ilgili problemlerini kendi kendilerine çözebilecekleri, yaşadıkları sorunla ilgili yönlendirmeler yardımıyla problem kaynağını tespit edebilecekleri bir uygulamadır. Müşterinin bilgisayar ve modem ayarlarıyla ilgili sorunlarını otomatik olarak tespit eder ve kolayca uygulanabilecek adımlarla bağlantı sorunu için etkin ve kolay çözümler sunar.

TTNET Pratik Çözüm PC kaynaklı problemlerinizde, internet explorer problemlerinde, lokal ağ ayarları bağlantı problemlerinde, kablosuz ağ bağlantı problemlerinde, internet bağlantısında, sayfa açamama problemlerinin çözümünde size yardımcı olacaktır.

Herhangi bir bağlantı sorunu yaşadığınızda, bilgisayarınızda uygulayacağı ya da sizi yönlendireceği çözümlerle probleminizi en kısa sürede ve en etkin biçimde çözmeyi amaçlar.

TTNET Pratik Çözüm'ün yararlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Bağlantınızın koptuğu durumlarda sizi tekrar bağlamak için yardımcı olur.
  • Kablosuz bağlantısı kurar.
  • Arka planda çalışarak, sorununuzu anında tespit eder ve size uyarır.
  • Otomatik olarak güncellemeri alır ve her yenilikle çözüm yelpazesini genişletir, yeni çözümler sunar.

TTNET Pratik Çözüm'ün Desteklediği ModemlerTP-Link- TD854W, Pikatel Airmax-101, Airties RT-206v1TT, Zyxel P-660W-T1 v3, ExperEWM01, ExperECM01, Pikatel Combomax, Airties RT-205TT, Airties RT-206v4TT

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;