Uranium Backup Pro DB

Sunucular için Veritabanı Yedekleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Nanosystems
indir.com
Windows sunucularda kullanabileceğiniz ve son derece güvenli bir yedekleme işlemi sağlayan Uranium Backup Pro DB sayesinde MS SQL Server veritabanı ile Exchange sunucularının yedekleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Özellikle sistem yöneticileri için geliştirilmiş olan ve son derece kolay bir kullanım imkanı sunan Uranium Backup Pro DB yazılımı sayesinde herhangi bir hizmet kesintisi olmadan yerel ağ ya da uzak ağ üzerinde bulunan sunuculardaki veritabanı dosyalarının yedeklerini tek tek ya da birden fazla veritabanını aynı anda yedekleyebilirsiniz.
Zamanlama özelliğine de sahip olan yazılım ile yedekleme işlemlerini belirlediğiniz herhangi bir zamanda otomatik olarak yapabilir, AES256-bit şifreleme özelliği sayesinde güvenli bir şekilde dosyalarınızı transfer edebilirsiniz. Ayrıca programı kullanarak almış olduğunuz yedekleri CD veya DVD ortamına yazdırabileceğiniz gibi herhangi bir yığın depolama aygıtına da kayıt edebilirsiniz.
Uranium Backup Pro DB yazılımı MSSQL Server 7.0, SQL Server 2000, SQL Server 2005, SQL Server 2008, Express Edition, Exchange 2010 ve Exchange 2013 ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;