User Meta Manager

WordPress Için Kullanıcı Yönetimi Eklentisi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

WordPress tabanlı web siteleri için geliştirilen User Meta Manager eklentisiyle, sitenizde kayıtlı olan kullanıcıların çeşitli meta bilgilerini tanımlayabilirsiniz.

Kullanıcı odaklı bir web siteniz varsa, sitenize kayıt olan kullanıcıların profil bilgilerinin doluluk oranı önem arz eden bir konu diyebilirim. İsim, yaş, cinsiyet, hakkında vb. şekilde sıralayabileceğimiz bu meta verileri standart olarak gelen WordPress’te kullanılmıyor. Bu noktada devreye giren User Meta Manager eklentisi, sitenizde kayıtlı kullanıcıların profilinde hangi bilgilerin olmasını istiyorsanız o şekilde ayarlamanıza imkan tanıyor.

Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan User Meta Manager eklentisinin kullanımı da bir hayli basit. WordPress’in yönetici kontrol paneline giriş yaptığınızda soldaki Kullanıcılar menüsünün altında yer alan User Meta Manager bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu ekranda kayıtlı olan kullanıcıları görebilir, bilgilerinde değişiklik yapmak istediğiniz kullanıcının üzerine gelerek Edit Meta butonuna basarak istediğiniz değişikliği uygulayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;