Veirasoft Hastane Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı

Hastane Nöbet Listesi Oluşturma Yazılımı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Veirasoft
tamindir.com indir.com

Veirasoft Hastane Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı hastane personellerinin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş bir nöbet çizelgesi  hazırlama yazılımıdır. 

Hastanelerde uygulanan gece nöbeti uygulaması gereğinde hastane personelinin belli günlerde hastanede nöbete kalması gerekmektedir. Bu nöbetlerin nasıl düzenleneceğini ayarlarmak ise sıkıntı yaratabilmektedir. Eğer çok sayıda personelin çalıştığı bir hastane söz konusuysa standart yöntemler ciddi karışıklıklara yol açabilir. Bu nedenle bu işi düzenlemesi için kullanabileceğiniz güvenilir bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz.

Veirasoft Hastane Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı bu tür karışıklıkları önlemek amacıyla geliştirilmiş bir nöbet programı hazırlama uygulamasıdır. Yazılım sayesinde rassal veya doğrusal dağılıma göre nöbet listesi oluşturabiliyorsunuz. Programın güzel yönü hazırladığınız nöbet listelerini yazıcıdan çıktı olarak alabilmenize imkan vermesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, hastane ve hastane çalışanları için özel olarak geliştirilmiş hastane nöbet çizelgesi hazırlama programıdır.

Oldukça kolay kullanıma sahip arayüz araçları sayesinde programda bulunan tüm fonksiyonlara kolaylıkla ulaşabilir ve hastanenizde çalışanlar için nöbet çizelgesi hazırlayabilirsiniz. Programı kullanarak rassal veya doğrusal dağılıma göre nöbet listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz nöbet çizelgesini kolayca yazdırabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;