VLSub

VLC Media Player İçin Altyazı Bulma Eklentisi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com gezginler.net

VLSub en popüler video oynatma programlarından birisi olan VLC Media Player için üretilmiş olan eklentilerden bir tanesi ve özellikle altyazı bulmakta sorun yaşayanlar için hazırlanmış bir eklenti. Ücretsiz olarak sunulan ve kurulumu çok kolay bir şekilde gerçekleşen eklenti, VLC'de izlediğiniz videoların, dizilerin ve filmlerin altyazılarını direkt olarak program içerisinden bulmanızı sağlıyor ve yaptığı işte oldukça iyi diyebilirim.

Zira tüm altyazılar opensubtitles.org adresinden alınıyor ve bu sitede yer alan altyazılar içerisinde Türkçe desteği de olduğundan dolayı hiç sorun yaşamadan otomatik olarak altyazıları VLC Player içerisine çekebilirsiniz. Eklenti içerisindeki dosyaları C:/Program Files/VideoLAN/VLC/lua/extensions/ klasörüne atmanızın ardından Görüntü menüsünü kullanarak eklentiyi çalıştırabilirsiniz.

Kullanımı çok kolay olan eklenti sayesinde dizi ve filmlerinizi izlemek çok daha kolay hale geliyor diyebilirim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
VLSub, VLC Media Player'da oynatılan videoya otomatik olarak alt yazı bulma işine yarayan ücretsiz bir  video oynatıcısı eklentsidir.

Eklenti yüklü olduğu taktirde opensubtitles.org'dan, filmler oynatıldığı anda uyumlu altyazılar otomatik olarak indiriliyor.

 
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;