VSO Downloader

Çevrimiçi Video İndirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Fransızca, ispanyolca, Portekizce, Almanca, Türkçe
Üretici: VSO Software
tamindir.com indir.com

VSO Downloader, Youtube ve benzeri yüzlerce sitede izlediğiniz videoları anlık olarak ses veya video formatında bilgisayarınıza kaydetmenize yarayan ücretsiz ve başarılı bir programdır.

Program siz internette gezerken oynatılan videoları otomatik olarak algılar ve kullanıcıyı kopyala-yapıştır gibi işlemlerle uğraştırmadan kolay ve hızlı bir şekilde indirme işlemine olanak tanır. Ayrıca Youtube, Dailymotion, Myspace gibi sitelerde izlediğiniz videolardaki sesleri mp3 formatında bilgisayarınıza kaydetmenize izin verir.

Tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışır ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

VSO Downloader, internette Youtube, Dailymotion, Vimeo, izlesene ve benzeri video sitelerinde bulunan birçok videoyu bu program aracılığı ile bilgisayarınıza indirip kayıt edebilirsiniz. 

VSO Downloader programı tamamen ücretsiz olup, program içerisinde bilgisayarınıza zarar verecek eklenti ve sizi meşgul edecek hiçbir reklam içermemektedir. Programın kurulumu oldukça kolay olup sadece .exe dosyasını çalıştırmanız yeterli. Program bilgisayarımızın arka planında çalışıyor ve internette gezindiğiniz video sitelerinden izlediğiniz veya dinlediğiniz dosyaları otomatik algılayarak indirme işlemine başlıyor. VSO Downloader tüm internet tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Dilerseniz programın sistemde bulunan ''Monitor Streaming'' seçimini kaldırarak indirme özelliğini manuel ayarlayabilirsiniz. 

VSO Downloader Programı izlediğiniz yada dinlediğiniz video ve ses dosyalarını otomatik olarak tespit eder. Bilgisayarınızın sistem kaynaklarını kesinlikle zorlamaz. İzlediğiniz videoların açılışında bulunan reklamları kesinlikle bilgisayarınıza indirmez. Dosyaları parçalara ayırarak indirme işlemini hızlı bir şekilde yapar. Bütün internet protokollerini desteklediği için tüm internet tarayıcılarında kolaylıkla kullanılabilir. İndirme işlemi sırasında bilgisayarınız kapansa bile yeniden açıldığında kaldığı yerden indirmeye devam eder.

 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;