Webcam Max

Video Düzenleme Programı

Platform: Windows
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: CoolwareMax
indir.com gezginler.net

Webcam Max; kullanımı kolay arayüz araçları ve kaliteli tasarımı ile kullanıcılarına video resim verme ve video çekme programı olarak hizmet sunmaktadır.

Örneğin MSN üzerinde sohbet ederken Webcam Max uygulamasını çalıştırarak kendinize çeşitli şekilller verebilirsiniz. Çeşitli şekiller oluşturmanızı sağlayan Webcam Max aynı zamanda resimlerinize şekil yazı yazmanızı sağlamaktadır. Türkçe Dil desteği bulunmayan programda C/Program Files/ Webcam Max/ Lang klsöründen dil konusunda istediğiniz dili seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Webcam Max programı MSN, Yahoo, Messenger gibi iletişim yazılımlarını destekleyerek kullanıcılarına eğlenceli dakikalar yaşatacaktır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Webcam max bir video resim verme ve video çekme yazılımıdır. Basitçe: Msn üzerinde konuşurken Webcam Max programını açarak kendinize çeşitli şekiller verebilirsiniz. Resimlerinize şekil yazı verebilirsiniz. Desteklediği iletişim yazılımları MSN Yahoo Messenger ......... Kötü yanı Türkçe olmayışı ancak C/Program Files/Webcam Max/Lang klasöründen kendiniz değiştirebilirsiniz. İyi eğlenceler

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;