Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı

Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı, Microsoft'un en son Windows versiyonu olarak piyasaya sürdüğü Windows 10 için şimdiden yeni programlar geliştirilmeye başlandı. Bir kilit ve bir de şifre ekranı bulunan Windows 10'da kilit ekranı arkaplanını değiştirmek çok kolay. Bunun aksine kullanıcı adı ve şifre ile Windows girişi yaptığımız ekran için aynı kolaylık geçerli değil. Bunun farkına varan geliştiriciler boş durmayarak hemen Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı isimli programı geliştirerek kullanıcılara ücretsiz olarak sunmuşlar. Bu yazılım sayesinde Windows 10 üzerinde giriş ekranında istediğiniz duvar kağıdını kullanabiliyor olacaksınız.

Çok ufak boyutlu olan bu mini programı ücretsiz olarak indirdikten sonra yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra Windows başlangıç (giriş) ekranı için istediğiniz duvar kağıdını seçip ayarlayabilir ya da düz renklerden bir tanesini seçebilirsiniz. Program ile başlangıç ekranı duvar kağıdını değiştirmek için dikkat etmeniz gereken nokta ise duvar kağıdı olarak ayarlayacağınız resim dosyasını masaüstüne değil, resimler klasörü içerisine kaydetmiş olmanız. Eğer masaüstüne kaydederseniz program düzgün çalışmıyor.

Programa giriş ekranında alacağınız risklerin size ait olduğu ve herhangi bir problem durumunda sorumluluğun tamamen sizin üstünüzde olduğu onaylatılıyor.

Bilgisayarlarını kişiselleştirerek farklı kullanımlara önem veren kullanıcılar için güzel ve yararlı bir program olan Windows 10 Başlangıç Ekranı Değiştirme Programı'nı ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;