Windows 7 Starter Wallpaper Changer

Ücretsiz Windows 7 Starter Duvar Kağıdı Değiştirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: SHIM SOFTWARES
tamindir.com indir.com

Windows 7 Starter Wallpaper Changer kullanıcılara Windows 7 Starter duvar kağıdı değiştirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir duvar kağıdı değiştirme programıdır.

Halen çoğu netbookta ve eski dizüstü bilgisayarda kullanılan Windows 7 Starter işletim sistemi belirli kısıtlamalara sahiptir. Bu kısıtlamaların en büyüğü masaüstü arkaplanınızı değiştirmenize izin vermemesidir. Bu değişmeyen arkaplan bir süre dikkat çekmese de uzun bir sürenin ardından kullanıcılar açısından can sıkıcı olmaya başlıyor ve kullanıcılar alternatif duvar kağıdı değiştirme çözümlerine yöneliyorlar.

Bu çözümlerin en pratiklerinden olan Windows 7 Starter Wallpaper Changer size saniyeler içerisinde Windows 7 Starter işletim sisteminizin duvar kağıdını değiştirme imkanı sunuyor. Program ile duvar kağıdınızı değiştirmek için tek yapmanız gereken masaüstü arkaplanınız yapmak istediğiniz resmi seçerek "Set Wallpaper" tuşuna tıklamak.

Windows 7 Starter Wallpaper Changer herhangi bir kurulum gerektirmemektedir ve arşiv dosyasından çıkan .exe dosyasının üzerine tıkladığınızda anında çalışmaktadır. Programın kurulum gerektirmemesi programın sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturmasını engelliyor ve sisteminizi yavaşlatmasının önüne geçiyor.

Not: .rar formatındaki arşiv dosyasını açabilmek için Winrar programını indirebilirsiniz:

İndir1.72 MB

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Windows 7 Starter işletim sistemi kullanıcıları için geliştirilmiş olan Windows 7 Starter Wallpaper Changer yazılımı sayesinde hızlı bir şekilde duvar kağıtlarınızı değiştirebilirsiniz.

Bilindiği üzere Windows 7 Starter sürümünde bulunan bazı kısıtlamaların arasında yer alan masaüstü arka planının değiştirilmesine izin vermemesi durumu kullanıcılarda oldukça can sıkıcı bir hal almakta ve duvar kağıtlarını değiştirememektedirler. İşte bu yüzden geliştirilmiş olan alternatif bir duvar kağıdı değiştirme yazılımı olarak kullanabileceğiniz Windows 7 Starter Wallpaper Changer yazılımı sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde duvar kağıdını değiştirebilirsiniz.

Masaüstünüzün duvar kağıdını değiştirmek için yapmanız gereken tek şey kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz yazılım ile resmi seçmek ve hemen arkasından Set Wallpaper butonuna basmak olacaktır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;