Windows Live Fotoğraf Galerisi

Windows fotoğraf gösterici ve düzenleyicisi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Microsoft
indir.com gezginler.net
Windows Live Fotoğraf Galerisi, programı tüm formatlar'daki fotoğraflarınızı görüntüleme ve klasik şekilde düzenleme işlemleri sunan bir programdır. 
Program, kullanıcılara direkt olarak ayarları yapılmış şekilde kurulmuş olup, fotoğraf görüntüleme işlemleri yanı sıra küçük renk ve ışık ayarları işlemi sunan bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır. 
Program içerisindeki kapsamlı modüller sayesinde isteğe göre, belirlenen albüme ait slayt gösterileri başlatabilir F11 tuşuna basarak açık olan resim'den itibaren ileriye doğru belirli zaman aralıkları ile albümü gezer. Görüntülemesi yapılan fotoğrafları sağa veya sola çevirebilir, masaüstü arka planı olarak seçebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Fotoğraflarınızı bir uzman gibi düzenleyin.Fotoğraf Galerisi araçları, fotoğraflarınızı düzene koymanıza ve düzenlemenize ve ardından çevrimiçi ortamda paylaşmanıza yardımcı olur. Neler yapabilirsiniz?Panorama oluşturmaTek bir fotoğrafta sıradağın tamamını yakalayın; kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçin ve Fotoğraf Galerisi sizin için panorama olarak birleştirsin.

Fotoğraf Birleştirme ile çekimleri birleştirmeFlaş patladığında biri göz mü kırptı? Herkesin en iyi pozunun olduğu birkaç farklı çekimi seçin ve Fotoğraf Birleştirme onları birleştirip mükemmel bir grup fotoğrafı oluştursun.

Slayt gösterisi maceralarıYol gezisi veya doğum günü partisi fotoğraflarını göstererek gösterişli ve profesyonel görünen bir slayt gösterisi ile hava atın. Gözde temanızı seçin ve Fotoğraf Galerisi sizin için hepsini bir araya getirsin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;