Winner Download Manager

Dosya ve YouTube Videosu İndirme Programı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Winner Download Manager programı, bilgisayarınızı kullanarak internetten indirmek istediğiniz dosyaları çok daha kolay bir şekilde yönetebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Hem standart indirme işlemleri hem de YouTube videoları indirme gibi sıradışı durumlarla kolaylıkla başedebilen uygulamanın tasarımı da bir o kadar kolay kullanılır şekilde hazırlanmış.

Arayüzde yer alan butonları kullanarak indirme listenizi değiştirebilir, dosyaları durdurabilir veya devam ettirebilir, yahut tamamen iptal bile edebilirsiniz. Birden fazla dosyayı hiç sorun yaşamadan aynı anda indirebilen program, inen dosyaları belirlediğiniz dizinde saklıyor.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunun linkini programa yapıştırdığınızda hemen video indirmeyi başlatabiliyorsunuz ve böylece sevdiğiniz videoların kaybolmasına engel oluyorsunuz. Eğer çok fazla dosya indirdiyseniz, indirilen dosyalar arasında çeşitli filtrelere göre aramalar ve listelemeler yapmak da mümkün.

Çalışması sırasında herhangi bir soruna sahip olmayan program, sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanıyor ve bilgisayarınızın performansını etkilemiyor. Eğer tarayıcıların kendi indirme yöneticilerini yetersiz buluyorsanız ve toplu olarak çok sayıda dosya indiriyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Winner Download Manager; internet ortamından indirmek istediğiniz tüm dosyaları sorun yaşamadan indirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Dosya ve YouTube Videosu İndirme Programıdır.

Winner Download Manager yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları içeriğinde bulunan butonları kullanarak indirme listenizi değişttirebilir, dosyaları durdurabilir veya devam ettirebilir veya tamamen iptal edebilirsiniz. Ayrıca birden fazla dosyayı aynı anda sorun yaşamadan indirebilir, indirdiğiniz dosyaları belirlediğiniz klasörlerde saklayabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunun bağlantı adresini kopyalayarak programa yapıştırdığınızda anında video indirme işlemine başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz tüm dosyalar arasında çeşitli filtrelere göre arama yapabilir ve listeleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;