Yandex Browser Fenerbahçe

Yandex Browser Fenerbahçe Temalı İnternet Tarayıcısı

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
Üretici: Yandex
indir.com gezginler.net
Yandex Browser Fenerbahçe; takımını çok seven Fenerbahçe taraftarları için özel olarak tasarlanmış Fenerbahçe temalı bir internet tarayıcısıdır.
Yandex Browser Fenerbahçe takımına gönül vermiş taraftarların kullanabileceği mükemmel bir internet tarayıcısıdır. Tarayıcının kullanıcı dostu arayüzü oldukça basit olup internet ortamında aradığınız tüm bilgilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. 
Yandex Browser Fenerbahçe'nin içeriğinde turbo modu, yüksek hızı, facebook uyumluluğu gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır. Ayrıca Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcı motoru arayüzü sayesinde Fenerbahçe hakkındaki tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Fenerbahçe için Yandex.BrowserYandex.Browser Fenerbahçe, Fenerbahçe taraftarları için tasarlanan ücretsiz bir web tarayıcıdır. Chromium tabanlı Yandex.Browser'un standart özelliklerinin yanında taraftarlar için görsel olarak farklılaştırılmıştır.

Sade ve hızlıYandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.

Görsel FavorilerTüm favori siteleriniz elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.Yeni! Artık favori bağlantılarınızın sayısını arttırabilirsiniz.

Akıllı satırSitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabilirsiniz.Yeni! Adres yerine sitenin adını girin.

Kısa bağlantılarYandex.Browser, bir web sitesinde önemli olan bölümleri tanır ve bunlara hızlı erişim için bağlantılar sağlar. Örneğin, bir alışveriş sitesindeki sepetim ve teslimat bilgisi sayfaları gibi.

Virüslere karşı korumaYandex'in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.

Web sitesi çevirisiYandex.Browser web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca'nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;