Yandex Elements

Yandex Tarayıcı Eklentisi

Platform: Windows
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Yandex
tamindir.com indir.com gezginler.net

Yandex'in Internet Explorer ve Firefox tarayıcıları için hazırladığı Yandex Elements adlı tarayıcı eklentisi sayesinde eklenti kullanmadan tarayıcınıza yeni özellikler ekleyebileceksiniz.

Yandex.Elements ile kullanıcılar hem aradıkları internet adreslerini hem de arama sorgularını aynı satıra girerek, arama yapacakları kaynağı seçebiliyorlar.

Aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara tarayıcınız üzerinde beliren simgeler aracılığıyla çok daha hızlı erişim sağlayabilir, ayrıca kullanmak veya kaldırmak istediğiniz araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatabilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarınız ve e-posta kutunuzu sürekli olarak kontrol altında tutabilirsiniz.

Bunların dışında hava ve trafik durumlarına dair en güncel haberleri ve bilgileri bir tıkla takip etmekte sizin elinizde.

Daha önce kullanılan Yandex.Bar gibi yine Yandex'in çeşitli servislerine kolayca ulaşmanıza da olanak veren Yandex.Element, internet deneyiminizi gerçekten arttıracak bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

İndir18.5 MB

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Yandex.Elements adlı yeni tarayıcı eklentisi sayesinde Mozilla Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında, ek araç çubukları kullanımına gerek kalmaksızın tarayıcılarınızın özelliklerine yenilerini ekleyebilirsiniz.
Adres ve arama çubuklarını tek bir satırda birleştiren ve tarayıcıya yararlı ek servisler ile görsel yer imleri özelliğini ekleyen Yandex.Elements, kullanıcının hem aradığı web adreslerini, hem de arama sorgularını aynı satıra girmesine ve aramayı yapacak olan kaynağı seçmesine olanak sağlıyor. Elements, Yandex servislerine ve Facebook, Twitter gibi popüler sosyal  paylaşım platformlarına daha kolay erişim sağlıyor ve gerekli araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatmaya olanak veriyor. Bu sayede, eposta kutunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda yeni mesajlar olup olmadığını her an görüp, hava ve trafik durumlarına dair en güncel bilgileri birer tıkla takip etmek mümkün oluyor.
İndirme Sayfası (indir.com)

Yandex’in Yandex.Elements adlı yeni tarayıcı eklentisi sayesinde Mozilla Firefox ve Internet Explorer kullanıcıları, ek araç çubukları kullanmalarına gerek kalmaksızın tarayıcılarının özelliklerine yenilerini ekleyebilecekler.

Adres ve arama çubuklarını tek bir satırda birleştiren ve tarayıcıya yararlı ek servisler ile görsel yer imleri özelliğini ekleyen Yandex.Elements, kullanıcının hem aradığı web adreslerini, hem de arama sorgularını aynı satıra girmesine ve aramayı yapacak olan kaynağı seçmesine olanak sağlıyor. Örneğin, istenen sorguyu arama/adres çubuğuna girdikten sonra beliren Vikipedi seçeneğine tıklanarak, doğrudan Vikipedi’deki ilgili sayfaya ulaşılabiliyor.

Elements, Yandex servislerine ve Facebook, Twitter gibi popüler sosyal paylaşım platformlarına daha kolay erişim sağlıyor ve gerekli araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatmaya olanak veriyor. Bu sayede, e-posta kutunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda yeni mesajlar olup olmadığını her an görüp, hava ve trafik durumlarına dair en güncel bilgileri birer tıkla takip etmek mümkün oluyor.

Yandex Elements'i tarayıcınıza ekleyin, internette aradığınızı doğrudan adres satırına yazarak sonuçlara hemen ulaşın. İpuçları sorgunuzu daha kolay yazmanızı sağlar ve Yandex sonuçları hızla sıralar.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;